Internet

Skuteczna reklama w internecie

Playery muzyczne

Aplikacje mobilne

Internet

Oferta skutecznej reklamy w Internecie

Z Internetu korzysta obecnie ponad 62% populacji Polski. Jest z nami wszędzie – w domu, pracy, szkole, czy podczas robienia zakupów. Pozwala kontaktować się z ludźmi z całego świata. Reklama internetowa od kilku lat notuje najbardziej dynamiczny wzrost na rynku mediów.

Strony internetowe

Za pośrednictwem stron realizowane są konkursy, kampanie display oraz różnego rodzaju działania niestandardowe.

Każda ze stacji posiada swoją stronę internetową, na której zamieszczamy informacje na temat naszego radia, wiadomości muzyczne i te, które są interesujące dla użytkowników danego serwisu.

Playery muzyczne

Dzięki playerom muzycznym mamy możliwość dostarczenia naszym użytkownikom radia on-line – zarówno w formie streamu eterowego jak i dostosowanych do ich gustu kanałów muzycznych.

Nasi Klienci mają natomiast możliwość przedstawienia swoich produktów w formie materiału video czy brandingu.

 

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne umożliwiają naszym użytkownikom słuchanie radia zawsze wtedy, kiedy tylko mają na to ochotę.

Dostępne są tutaj zarówno streamy on-line jak i dedykowane kanały tematyczne. W aplikacjach emitowane są zarówno reklamy wideo, jak i te typu dispaly.

Nasze projekty

Nasze projekty realizujemy zawsze z największym zaangażowaniem i starannością. Wykorzystujemy w nich wszystkie dostępne w naszym porfolio narzędzia – strony internetowe, playery muzyczne, aplikacje mobilne oraz media społecznościowe.

 

Angażujemy użytkowników dzięki ciekawym konkursom z nagrodami, interesującym relacjom z eventów, czy niebanalnym przedstawieniem produktów. Zwracamy uwagę niestandardowymi kreacjami zawsze dostosowanymi do komunikacji naszych Klientów.

 

Świąteczne porządki z Janem Niezbędnym

Świąteczne porządki z Radiem ZET to akcja antenowo-internetowa, w której Jan Niezbędny pomagał sprzątać w domach naszych słuchaczy. Aby wygrać wystarczyło wziąć udział w konkursie radiowym lub napisać do czego niezbędny jest nam Jan!

Wraz z mieszkaniami słuchaczy sprzątaliśmy serwis radiozet.pl!  Do promocji zostały użyte formaty interaktywne.

Magiczna zima w Karyntii

Kampania promująca jeden z najpiękniejszych obszarów narciarskich Austrii – Karyntię. Na specjalnej stronie Internauci mogli obejrzeć zdjęcia oraz poczytać na temat tej magicznej krainy. Internauci spragnieni zimowego szaleństwa mieli również możliwość wygrania wyjazdu do zimowego królestwa Karyntii.

Najbardziej oczekiwane wydarzenie jazzowe roku –  koncert BMW JAZZ CLUB

Działania wspierające sprzedaż biletów na niepowtarzalny wieczór  z wybitnymi gwiazdami jazzowymi (m.in. Tomasz Stańko w 2014, Dianne Reeves w 2013 roku)

Emisja została zrealizowana przy użyciu dużych, widocznych form kreacji na stronach zetchilli.pl i radiozet.pl. Uzupełnieniem kampanii były działania na serwisie YouTube, Facebook oraz w wyszukiwarce Google.

Bilety sprzedano na 2 tygodnie przed koncertem!